Atelier Red Carpet

Dużo możliwości w jednym sercu!

Atelier Red Carpet we Wrocławiu to miejsce, w którym zebranych jest wiele usług z zakresu kreowania wizerunku. Możesz u nas przejść przez proces od zaprojektowania i przygotowania kreacji, po dobór makijażu i fryzury pod okiem projektanta. To doskonała propozycja dla par, które planują stanąć na ślubnym kobiercu.

 

Chcąc odświeżyć tradycję indywidualnego dopasowywania stroju przez projektanta, atelier na stałe współpracuje z Ewą Stepaniuk – dyplomowaną projektantką mody, absolwentką łódzkiej ASP.

W atelier chcemy bawić się modą i stylem. Powstające tu projekty odznaczają się pomysłowością, Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Inspirują nas ludzie, dlatego poszczególne linie projektów dedykowane są osobom o określonym typie osobowości. Przez to nasze projekty posiadają duszę, są nietuzinkowe, czasem odważne i drapieżne, innym razem delikatne i romantyczne.

Atelier Red Carpet to powrót do indywidualnych usług w zakresie dopasowania stroju.

Poświęcając swój czas na wizytę w atelier, możecie Państwo skorzystać z szerokiego wachlarza usług.

Zaopiekujemy się Państwa garderobą i dobierzemy odpowiednie dodatki (projektant, stylista, krawcowa), zadbamy po wygląd zewnętrzny i makijaż (kosmetyka twarzy, ciała, dłoni i stóp),

zdrowe i zadbane włosy (salon fryzjerski) i dobre samopoczucie (masażysta, psycholog, dietetyk).

 

​Organizujemy dla Państwa spotkania w kameralnym gronie, szkolenia kosmetyczne, tutoriale jak prawidłowo wykonać makijaż, opracowujemy wspólnie projekty stylizacji itp.

 

Ogranicza nas tylko wyobraźnia...

© 2023 by Fashion Diva. Proudly created with Wix.com

  • Salon sukni ślubnych Wrocław
  • Salon sukni ślubnych Wrocław
  • Salon sukni ślubnych Wrocław
  • Salon sukni ślubnych Wrocław